Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok Najsexi muž roku 2009 Robert Pattinson (23) sa ukázal na verejnosti po prvýkrát s takouto veľkou bradou. Nešlo však o natáčanie žiadneho nového filmu, v ktorom by mladý Brit musel nechať žiletky žiletkami.
Nie príliš udržiavaný imidž mu však musia všetky fanúšičky odpustiť, pretože hrdina Súmraku sa s týmto výzorom zapojil do teletónu v kampani Hope For Haiti.

Spoločne s ďalšími hviezdami filmu a hudby sa pripojil k telefonujúcim a pomohol vyzbierať pre zemetrasením zmietanú krajinu 57 miliónov eur. Celá akcia v USA prebehla pod organizátorskou a moderátorskou taktovkou Georgea Clooneyho. Robert sa pripojil k aktivistom vo Veľkej Británii. Spevácky prišli projekt podporiť napríklad aj líder U2 Bono a Sting.

„Bolo dôležité, že sme Haiťanom ukázali, že v tom nie sú sami,“ povedal Clooney, ktorý zo svojich peňazí prispel miliónom dolárov. Viacerí hudobníci (Linkin Park, Alanis Morissette, Hoobastank, Peter Gabriel...) prišli s myšlienkou nahrať pieseň pre Haiti. Ľudia môžu stiahnutím skladieb podporiť konto ľubovoľnou čiastkou. 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj:www.aktuality.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Robert

(Domuša, 26. 9. 2010 11:26)

Niesom žiadna veľká fanúšička Roberta Pattinsona, ale to čo urobil je zlaté.Fakt!