Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok Kristen, v upírskej ságe Bella, vedela, že jej vzťah či "nevzťah" s Robertom Pattinsonom bude privádzať fanúšikov do šialenstva. 


Jej nedávny žart, že je lesbička, však zaráža dych! Čo je na tom pravdy?


 

"Pravdepodobne by som odpovedala na všetky otázky týkajúce sa nášho vzťahu s Robertom, keby sa okolo toho nerobilo také veľké haló. Kvôli tomu však už pravdu nepoviem," dušovala sa herečka v jednom rozhovore. Taktiež dodala aj to, že len preto, lebo sa vďaka upírskej ságe stala slávnou, sa ešte nemieni vzdať svojho súkromia.


"Ľudia sú niekedy naozaj smiešni, oni si zrejme myslia, že keď som sa už stala herečkou, tak musím o sebe všetko prezradiť," povedala Kristen, ktorá si však je vedomá toho, že reči o nej s Robertom vždy boli aj budú. "Veľa som o tom rozmýšľala. Je jedno, čo by som povedala, verejnosť by si aj tak myslela svoje. Ale pokojne by som mohla povedať aj to, že áno, sme s Robom spolu, ale aj to, že nie sme. Nehovoriac o tom, že by som mohla vyhlásiť, že som lesbička."


Kristen by však urobila dobre, keby takéto veci z úst nevypúšťala. Veď stačí malý žart a už to vie celý svet.. A nie vždy je to potom taká zábava, ako si to človek predstavuje. "Jednoducho sa len snažím nejaké veci nechať pre seba. Keby sa ma pýtali, či randím s Taylorom Lautnerom, vo filme Jacob Black, odpovedala by som presne tak ako v prípade Roba," ukončila debatu o svojom súkromí Kristen.


 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.cas.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.